Do pojištění flotil přichází absolutní volnost, rozsah i pojištěná rizika se kombinují bez omezení

DIRECT pojišťovna na českém trhu spustila prodej pojištění flotil v nové generaci: s nejvyššími limity a důrazem na asistenci v nouzi.

Direct začal s obměnou svého portfolia pojištění pro firmy - jako první přichází na řadu pojištění flotil. V jeho rámci se představuje řada novinek: ať už jde o pojistný limit 250 milionů Kč u povinného ručení, přes havarijní pojištění stroje při jeho činnosti až po GAP pojištění i pro vozidla nad 3,5 t (s limitem 1,5 milionu Kč).

Podoba flotilového pojištění vznikala na základě představ majitelů flotil – od drobných podnikatelů, přes větší vozové parky, kamionové dopravce nebo zemědělce. Pojištění se přitom vztahuje i na vozidla poháněná elektrickou energií (např. elektrobusy, elektromobily).

Základem je flexibilita

Ve flotilovém pojištění není zdaleka samozřejmé, aby pojištění umožňovalo libovolně kombinovat rozsah krytých rizik nebo doplňková připojištění. Direct respektuje specifické představy každého klienta, proto se nové flotilové pojištění neomezuje na předdefinované balíčky. „Tento princip je přitom možné uplatnit na každé jednotlivé vozidlo ve flotile, ať už jde o kategorii do nebo nad 3,5 t,“ upřesňuje Patrik Nový, produktový ředitel podnikatelského pojištění Directu.

Novinky v pojištění

V pojištění pořizovací hodnoty vozidla (tzv. GAP pojištění), které se v rámci flotilového pojištění využívá výrazně častěji než u privátních vozidel, jsou nabízeny jedny z nejvyšších pojistných limitů na trhu – u vozidel do 3,5 t až do 1 250 000 Kč, v kategorii nad 3,5 t je strop limitu na 1 500 000 Kč.

U povinného ručení jsou k dispozici pojistné Pojistné - Úplata za soukromé pojištění. ... Vícelimity 50, 100, 150, 200 a 250 milionů Kč.

„Srážka Pendolina s kamionem u Studénky jasně ukázala, že vysoké limity mají své opodstatnění. I jediná nehoda může být pro dopravce likvidační. Vysoké limity přitom cenu pojištění nevystřelují do závratných výšin,“ připomíná Patrik Nový.

Direct nově nabízí také havarijní připojištění pracovního stroje, které hradí ty škody, které na vozidle vzniknou při jeho činnosti mimo pozemní komunikace. Pojištění strojních součástí vozidla se u Directu pojišťuje také v rámci jedné flotilové smlouvy.

Suverénní asistenční služby

Extra pozornost byla věnovaná domácím i zahraničním asistenčním službám pro vozidla do i nad 3,5 tuny – se zvlášť výhodnými podmínkami pro soupravy. U nich se totiž nerozlišuje, zda je návěs pojištěný Pojištěný - Osoba, na jejíž život, zdraví ... Víceu Directu, nebo nikoliv. V praxi to znamená výrazné zjednodušení, když dojde k pojistné Pojistné - Úplata za soukromé pojištění. ... Víceudálosti. Asistence se zkrátka vztahuje na tahač i návěs. 

K dispozici jsou asistence v základní a maximální variantě. U druhé jmenované je pak celá řada služeb bez jakéhokoli peněžního limitu. „Týká se to i silniční služby a opravy na místě, odtahu nebo vyzvednutí vozidla,“ doplňuje Patrik Nový. Ostatní pojistné Pojistné - Úplata za soukromé pojištění. ... Vícelimity jsou nastaveny velkoryse – například u vyproštění vozidla jde o 150 000 Kč, u přeložení nákladu o 100 000 Kč.

Srozumitelnost a jednoduchost

Direct do podnikatelského pojištění přináší filozofii, která se osvědčila v pojištění pro lidi – lidsky psané dokumenty, přehledná a srozumitelná smlouva a žádné háčky. „Otevřeně klienty informujeme o tom, co pojištění kryje ale i nekryje. Tyto informace považujeme za stejně důležité. Přesto stále není běžné, aby se o nich klient automaticky dozvídal,“ říká Patrik Nový. Ve snadno pochopitelném stylu jsou formulované také pojistné Pojistné - Úplata za soukromé pojištění. ... Vícepodmínky.

DIRECT POJIŠŤUJE PODNIKATELE, FIRMY I MĚSTA

Pojištění pro podnikatele představuje oblast, které se DIRECT pojišťovna věnuje stejně intenzivně jako pojištění pro lidi. Také u SME klientely chce nabízet taková řešení, která budou jednoduchá, srozumitelná a přizpůsobí se v nejvyšší možné míře konkrétním požadavkům klientů. Ve svém portfoliu aktuálně Direct poskytuje pojištění podnikatelů, bytových domů, zdravotnických zařízení, obcí a měst a také stavebně montážní pojištění. Během prvního pololetí roku 2016 Direct u podnikatelů zaznamenává úspěch. Předepsané pojistné Pojistné - Úplata za soukromé pojištění. ... Vícemu v tomto sektoru podle údajů České asociace pojišťoven meziročně rostlo o 25 % na téměř 42 milionů Kč.

FLOTILOVÉ POJIŠTĚNÍ (A JEHO STRUKTURA)

Povinné ručení
Havarijní pojištění (ČR / Evropa)
Pojištění skel
Pojištění zavazadel
Pojištění úrazu řidiče
Pojištění úrazu osob ve vozidle
Pojištění pořizovací hodnoty vozidla do 3,5 t (GAP), nad 3,5 t (GAP TIR)
Pojištění strojních součástí vozidla
Pojištění přepravy zboží a nákladu (vč. elektroniky)
Pojištění zapůjčení náhradního vozidla

Asistenční služby pro vozidla do 3,5 t
Asistenční služby pro vozidla nad 3,5 t

Pojištění
pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Nabídka pojištění

Pojištění
pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým.
Připravte se na životní zkoušky.

Nabídka pojištění

377 970 704

Potřebujete poradit?

Napište nám

  • Medica pojištění
  • Pojištění odpovědnosti
  • Pojištění podnikatelů
  • Pojištění domácnosti a domu
  • Pojištění úrazu
  • Pojištění osob
  • Pojištění auta
  • Pojištění kybernetických rizik
  • Pomoc s orientací ve světě pojišťovnictví
  • Pojištění lékaren a zdravotních zařízení
Rozšiřte náš tým