Konec balíčkového prodeje majetkového pojištění. Allianz Domov si sestavíte na míru

Allianz udělala tlustou čáru za balíčkovým prodejem pojištění majetku, domácnosti a odpovědnosti. Na trh uvedla nové pojištění Allianz Domov, jehož hlavní výhodou je modularita. Klienti si tak dnes pro trvale obývaný majetek mohou sestavit produkt přesně podle toho, co potřebují. V rámci jedné smlouvy si lze nově sjednat pojištění až pro tři budovy a tři domácnosti, a do produktu přibyly nové typy budov, nová rizika, předměty, ale i místa pojištění.

Kromě moderního způsobu skládání produktu Allianz klienty potěší i dalšími novinkami. V rámci pojištění budov už jim pojistíme také mobilní domy, nebo třeba stodoly na druhém konci vesnice. Radost uděláme i majitelům garáží, jež se nacházejí do 500 metrů od pojištěného obydleného objektu nebo domácnosti. Nově je považujeme za vedlejší stavby a vedlejší prostor a lze je tedy pojistit v rámci jedné smlouvy.

Rovněž dnes umíme sjednat hojně poptávané strojní pojištění, které se vztahuje třeba na pojezdové brány, automatická garážová vrata, ale i velíny inteligentních domů, a také pojištění vnitřního zateplení před hlodavci či kunami, a pojistíme i poškození plotu zvěří.

Smlouvy mohou nově zahrnovat i předměty, které si přinesla návštěva, věci odložené na místě k tomu určeném (třeba v šatnách a čekárnách), v hotelích a penzionech, a pojistíme dokonce i věci na kolejích a internátech. Klienti se už nemusí bát ani ve chvíli, kdy odevzdají šaty v čistírně, nebo když si v autě nechají osobní věci.

K velkým změnám došlo u pojištění budov a domácností také v limitech. Místo fixních částek dáváme klientům na výběr mezi nízkou, střední a vysokou variantou, navíc mají možnost zvolit si různé částky pro různá rizika.

A novinky se objevily i v odpovědnostním pojištění, v rámci kterého jsme navýšili limity základních rizik až na 30 milionů korun. Nově hradíme i škody způsobené v ubytovacích zařízeních a na věcech převzatých a také jsme rozšířili nabídku o odpovědnost zaměstnance vůči zaměstnavateli. Bez inovací se neobešla ani asistence, která nyní nabízí mj. IT pomoc přes vzdálený přístup třeba v případě zapomenutého hesla, ale umí pomoci i cyklistům v nouzi. V případě potíží dopraví výletníka i jeho kolo do nejbližší opravny.

Zdroj: Allianz pojišťovna

Pojištění
pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Nabídka pojištění

Pojištění
pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým.
Připravte se na životní zkoušky.

Nabídka pojištění

377 970 704

Potřebujete poradit?

Napište nám

  • Medica pojištění
  • Pojištění odpovědnosti
  • Pojištění podnikatelů
  • Pojištění domácnosti a domu
  • Pojištění úrazu
  • Pojištění osob
  • Pojištění auta
  • Pojištění kybernetických rizik
  • Pomoc s orientací ve světě pojišťovnictví
  • Pojištění lékaren a zdravotních zařízení
Rozšiřte náš tým