Rozšiřte náš tým

Změňte tým

Vybudovat a rozvíjet u nás kariéru podle vašich představ a preferencí je radost. Každý spolupracovník – ať už zastává kteroukoliv z nabízených pozic – získá kompletní zázemí a servis. A dostane tak nejlepší možné podmínky pro naplnění vlastních ambicí, plánů a tužeb.

Pro podporu vaší kariéry uděláme vše, co bude třeba. Na vás zbývá jediné: Naplno se pustit do práce a dosáhnout cílů, které si stanovíte.

Naše hodnoty, které vytváří klíč k úspěchu:

Komunikace – naše společnost je rodinnou firmou, s přátelskou atmosférou, každý má možnost komunikovat s vedením, specialisty napřímo. Komunikace a sdílení jsou naším denním chlebem.

Lidé – jakožto naši klienti, jsou pro nás smyslem naší práce, veškerá rozhodnutí děláme s ohledem na klienta a jeho zájmy. Každého člena týmu bereme jako našeho klienta.

Inovace – vzhledem k více jak dvacetileté zkušenosti, určujeme směr, kterým se vydat, hledáme nové způsoby a chytrá řešení  pro náš růst a získání spokojených klientů – recept, jak na to, jsme našli a umíme ho předat. Nebráníme se novým metodám a každý dobrý nápad je u nás vítán.

Cíl – ke kterému směřujeme je vždy spokojenost klienta ušitá na míru
23.04. 2019

© Vítovec corp. a.s.