Rozšiřte náš tým

Staň se členem rodinné firmy

Jsme rodinná firma a každý, kdo se k nám přidá, se tak stane členem naší rodiny. Rodiny zaštítěné značkou VÍTOVEC corp. A stejně jako v rodinách i v naší společnosti platí jiná pravidla a zásady, než v tradičních podnicích. Neplatí tak mimo jiné běžné manažerské struktury, které komplikují vnitrofiremní komunikaci. Přínosné procesy a postupy však samozřejmě rádi využíváme.

Vzdělání

Důležitým předpokladem úspěchu jsou v našem oboru znalosti a zkušenosti. A protože žádný zkušený odborník se nezrodí mávnutím kouzelného proutku, poskytujeme všem kolegyním a kolegům kompletní vzdělávací program. K úspěchu tak stačí jediné: Musí chtít!

Šance

Tak jako v každé správné rodině i u nás má každý možnost vydělat si, kolik chce a přitom dělat to, co ho baví a naplňuje. Naše práce má smysl – vždyť pomáháme lidem. Každý z vás si může zvolit takovou cestu k úspěchu, která mu vyhovuje. Splňte si své sny! My vás podpoříme.

Zázemí

Nabízíme vám kompletní zázemí pro váš byznys. Vše, co můžete potřebovat, je pro Vás již v tomto okamžiku připraveno. Administrativní servis, poradenství, vzdělávací systém a v neposlední řadě také jasně stanovená pravidla odměňování. Teď už záleží jen na vás, kdy se k nám přidáte.

23.04. 2019

© Vítovec corp. a.s.