Rozšiřte náš tým

Volné pozice

Uplatnění u nás najde každý, kdo má zájem. Stačí ochota učit se a plnit si úkoly, které vyplynou z vaší pozice ve firemní hierarchii. Ten nejlepší směr pro vaši budoucí kariéru si vyberte sami…

Obchod

Chcete komunikovat s lidmi? Hledat nejvhodnější způsob jak ušetřit jejich peníze a ochránit to, co je pro ně důležité? Máte chuť učit se? Pak je pro vás obchod ta nejlepší volba. O všechno ostatní se postaráme my.

Management

Vybudujte si svou vlastní firmu. Sestavte tým profesionálů, kteří se pod vaším vedením budou starat o spokojenost svých zákazníků. Dohlížejte na fungování své organizace, starejte se o své spolupracovníky a organizujte vše podle svých představ. My vám poskytneme plnou podporu i zázemí.

Specialista

Nechcete honit sto zajíců najednou, ale soustředit se na problematiku, která vás zajímá a naplňuje? Toužíte se stát odborníkem a sdílet své znalosti a zkušenosti s ostatními kolegy? Skvěle! My vám pomůžeme tohoto cíle dosáhnout.

Administrativa

Baví vás organizovat, zpracovávat data a informace a starat se o potřeby kolegů? Chcete se stát srdcem všech aktivit? Pak vás rádi přivítáme do rodiny…

23.04. 2019

© Vítovec corp. a.s.