Rozšiřte náš tým

Jaroslav Libíček členem představenstva pojišťovny Generali

S účinností od února letošního roku byl novým členem představenstva pojišťovny Generali jmenován Jaroslav Libíček, který bude ze své role odpovídat za oblast outsourcingu. Nadále také povede úsek řízení outsourcingu pojišťovny Generali.

„Přeji Jaroslavovi dostatek energie a invence při plnění náročných úkolů. Věřím, že jeho manažerské schopnosti, profesní zkušenosti a lidské kvality pomohou k jejich dosažení,“ komentuje jmenování Jaroslava Libíčka do představenstva pojišťovny Generali její generální ředitel a předseda představenstva Pavel Mencl.

Jaroslav Libíček je zkušený manažer, který pojišťovnu Generali velice dobře zná. Pro skupinu Generali pracuje na různých manažerských pozicích v oblasti řízení financí a controllingu téměř 13 let. Svoji profesní kariéru zahájil v oblasti realit, odkud v roce 2000 zamířil do finančního sektoru, kterému je věrný dosud.

Jaroslav Libíček vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu Financí a účetnictví. Hovoří anglicky a rusky. Je ženatý, má syna. Ve volném čase se věnuje rodině, která je pro něj na prvním místě. Mezi jeho koníčky patří cyklistika, cestování a divadlo.

24.05. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.