Rozšiřte náš tým

Potřebujete nahlásit pojistnou událost? Není nic snazšího…

Rychle a hlavně správně nahlásit pojistnou událost je moc důležité. Rychlost a také rozsah plnění při likvidaci škody velmi záleží na tom, jaké podklady od Vás pojišťovna dostane. Pokud se na něco zapomene, může nastat problém. A zcela určitě se celá likvidace zbrzdí. To samozřejmě nikdo nechce.

Všem našim zákazníkům nabízíme bezplatné poradenství a pomoc při likvidaci škody. I pro naše specialisty je pochopitelně jednodušší, když od poškozeného získají hned na poprvé všechny potřebné podklady. A také detailní popis toho, co se stalo. V okamžiku, kdy k události dojde však nikdo nezůstane úplně v klidu. A protože nejlépe víme, jak důležité jsou prvotní informace, rozhodli jsme se všem našim zákazníkům, ale nejen jim, pomoci a vyvinuli jsme mobilní aplikaci SOS Vítovec (ke stažení na App Store či Google Play).

SOS Vítovec – průvodce při hlášení pojistných událostí

Jedním z hlavních úkolů aplikace SOS Vítovec je provést uživatele přípravou podkladů pro nahlášení pojistné události. Celý proces je přitom nastaven tak, aby byl pro poškozeného nebo toho, kdo bude pojistnou událost hlásit, co nejjednodušší.

Významnou roli při některých pojistných událostech hrají obrazové záznamy – fotografie, náčrtky a jiné grafické podklady. I ty si aplikace vyžádá a navíc uživateli popíše, co od něj přesně očekává.

Kompletní hlášení následně aplikace odešle specialistovi likvidace pojistných událostí, který podklady zkontroluje a škodní událost nahlásí na pojišťovnu.

Služby likvidátora mohou klienti společnosti Vítovec corp. a.s. využít bezplatně. Pro ostatní zájemce nabízíme placené poradenství při likvidaci pojistných událostí, které je možné objednat přímo z mobilní aplikace.

Aplikace ke stažení na App Store a Google Play.

SOS Vítovec ke stažení na Google Play SOS Vítovec ke stažení na App Store

19.09. 2019

© Vítovec corp. a.s.