Ceník služeb

Řešit pojistnou událost je možné ve spolupráci s odborníky (např. specialisty společnosti Vítovec corp. a.s.) nebo vlastními silami. Zatímco první varianta je placená, ve druhém případě nikomu nic platit nemusíte. Tento způsob řešení však přináší také jistá rizika. Každá pojišťovna totiž nejprve hledá důvody, proč neplatit, a teprve, když je nenajde, tak škodu uhradí. Samozřejmě ve výši, kterou stanoví sama.

Pokud chcete mít jistotu, že vše proběhne podle vašich představ, měli byste si nechat poradit od profíků. Ti vás totiž poučí, jak událost nahlásit a neudělat přitom chybu. Doporučí, jaké podklady je třeba k rychlé likvidaci pojistné události dodat. A hlavně, upozorní na možné důvody pro krácení nebo odmítnutí plnění.

Konzultace při hlášení pojistné události

Základní služba, která zahrnuje seznámení specialisty s pojistnou událostí, kontrolu podkladů k jejímu nahlášení, identifikaci rizika a poučení o zásadách komunikace s pojišťovnou vč. upozornění na možná problémová vyjádření.

Cena za službu činí 700 Kč (bez DPH).

Konzultace při řešení již nahlášené pojistné události

Služba je určena pro případy, kdy likvidace nahlášené pojistné události neprobíhá podle představ poškozeného. Specialista likvidace ze společnosti Vítovec corp. a.s. se seznámí s pojistnou událostí, určí rizika, která pojistnou událost ovlivnila, prozkoumá dodané podklady, prověří komunikaci s pojišťovnou a doporučí nejvhodnější postup. Poradí také při přípravě dalších podkladů a argumentů a pomůže při komunikaci s pojišťovnou.

Cena za službu činí 1 400 Kč (bez DPH).

Máte zájem o pomoc při likvidaci Vaší škody?

Chcete pomoci při řešení Vaší pojistné události? Vybrali jste si službu podle Vašich požadavků? Vyplňte dotazník a my se s Vámi domluvíme na všem potřebném.