Rozšiřte náš tým

A žili šťastně až do smrti…

Scénář spousty pohádek je dost podobný. Princ zachrání princeznu, ožení se s ní a… Žijí šťastně až do smrti. Jenže jak taková pohádka vypadá po svatbě, o tom už se nepíše. Naše vzdušné zámky a pohádkové představy se pak při první srážce s realitou zbortí jako domeček z karet.

Co udělat pro to, aby vám věčná láska opravdu vydržela na věčnost?

Dávejte najevo, že vám na tom druhém záleží
I maličkosti mohou potěšit! Pokuste se každý den udělat své drahé polovičce radost. A co je na tom nejlepší, takové něžné ranní probuzení slovy „Miluji tě“, nebo snídaně do postele vás vůbec nic nestojí.

Smějte se
Neříká se nadarmo, že smích léčí a prodlužuje život. Ať už vás rozesměje sledování komedií, hraní her s rodinou a přáteli nebo cokoli jiného. Zbavíte se stresu, budete šťastnější a problémy zvládnete řešit s nadhledem. Důležité je umět se zasmát se společně, občas se zasmát jeden druhému a hlavně, nebát se zasmát sám sobě.

Poslouchejte
Jakože OPRAVDU poslouchejte! Obzvlášť v dnešní době je kolem tolik jiných podnětů, že je někdy těžké udržet pozornost. Ve chvíli, kdy se vám partner něco snaží říct, ale na okolní svět zapomeňte a vnímejte nejen na to, co vám partner říká, ale také, jak se cítí a co od vás potřebuje. Pro svůj vztah tak uděláte mnohem víc než jakoukoli kyticí nebo teplou večeří.

Občas se překvapte navzájem
Když pro toho druhého uděláte něco navíc, věřte, že ho to potěší. Pozvěte ji na romantickou večeři, jeho zase přivítejte mezi dveřmi v sexy prádle.

Nenechávejte si pro sebe, co se vám na tom druhém líbí
Někomu moc nejdou přes pusu slovíčka plná lásky a svou náklonnost projevuje spíše činy. Drobnou pochvalu ale určitě zvládne každý. Jak by vám polechtalo ego, kdyby vám partner řekl: „Po těch tvých palačinkách se můžu utlouct!“ „Dneska ti to obzvlášť sluší!“ „Jsi vážně úžasný otec!“

Myslete na sebe!
Partnerský a rodinný život je náročný. Abychom ho zvládli, musíme myslet také na sebe. Může to znít sobecky, ale když si ukradnete chvilku jen pro sebe a své koníčky, odpočinete si, načerpáte energii a váš partner i děti to určitě ocení.

24.05. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.