Rozšiřte náš tým

Historie společnosti

Historie společnosti se fakticky začala psát v listopadu 1993, kdy Bohumír Vítovec, pozdější zakladatel a současný generální ředitel makléřské společnosti VÍTOVEC corp.a.s., začal pracovat jako reprezentant Allianz pojišťovny, a.s., která se v té době nově etablovala na československém pojišťovacím trhu.

V průběhu necelého roku vytvořil Bohumír Vítovec skupinu reprezentantů a díky výkonům svým a celé své skupiny se stal generálním reprezentantem Allianz pojišťovny. Od samého počátku jej aktivně podporovala také jeho manželka Iva Vítovcová – současná finanční ředitelka firmy -, která zabezpečovala veškerý podpůrný servis, který se dnes moderně nazývá back-office.

Síť spolupracovníků se postupně rozšiřovala a rychle rostly také její výkony i počet spokojených klientů. Ruku v ruce s nárůstem obchodu se zvyšovalo povědomí a renomé značky Vítovec. Rostly však také nároky a požadavky zákazníků, pro které bylo nezbytné hledat řešení i u jiných pojišťoven. A tak se v roce 2003 začala rodit myšlenka na založení nezávislé společnosti, která by standard služeb poskytovaných skupinou Bohumíra Vítovce oficiálně poskytovala i pro další pojišťovny působící na českém trhu. A tak 2. února 2004 oficiálně zápisem do Obchodního rejstříku vznikla makléřská pojišťovací společnost VÍTOVEC corp. a.s.

Hlavním krédem nově vzniklé firmy je ctít etiku slušného chování, budovat dlouhodobé vztahy s partnery i zákazníky a udržovat vysokou odbornou úroveň. Za dobu své existence firma kromě sítě výtečně vyškolených zkušených obchodních reprezentantů vytvořila především rozsáhlou databázi profesních znalostí a vztahů, které v kombinaci se zkušenostmi pracovníků využila a využívá ku prospěchu tisíců klientů.

Jako rodinná firma vzhlíží VÍTOVEC corp. a.s. do budoucnosti optimisticky, protože díky pevným vztahům a vynikající atmosféře se může cítit odolná, sebevědomá i odpovědná. Jako každá skvěle fungující rodina lpí také všichni pracovníci VÍTOVEC corp. a.s. na tradici, ale zároveň jsou otevření novým trendům v pojišťovacím byznysu.

24.05. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.