Rozšiřte náš tým

Filozofie společnosti

Důvěra, spolehlivost, loajalita. To jsou tři základní stavební prvky podnikatelské filozofiespolečnosti VÍTOVEC corp. a.s. a také tři hlavní důvody, které přispívají ke spokojenostinašich zákazníků.

Základní podmínkou úspěšného poskytování poradenství v oblasti pojištění je detailní znalost potřeb a dokonalé pochopení požadavků klienta. Jen tak je totiž možné vytvořit fungující vztah mezi poskytovatelem služeb – tedy pojišťovacím specialistou, který vždy dokáže najít nejvhodnější odpověď na vyslovené přání – a zákazníkem. Aby však pojišťovák mohl pro zákazníka připravit tu nejlepší nabídku, musí mezi nimi vzniknout vztah téměř intimní. Klient se totiž často musí svému poradci svěřit i s informacemi, které se běžně nezveřejňují. A to bez důvěry samozřejmě není možné.

Neméně důležitým faktorem, který významně ovlivňuje spokojenost a dobrý pocit zákazníků, je spolehlivost poradce. Proto ve společnosti VÍTOVEC corp. a.s. využíváme propracovaný vzdělávací systém, jehož prostřednictvím nejen předáváme informace o produktech, praktické tipy a doporučení a další znalosti a zkušenosti, ale také ověřujeme, zda jednotliví specialisté know-how využívají v souladu s interními pravidly. Velice dobře si totiž uvědomujeme, jaký význam naše rady a doporučení pro zákazníky mají.

Loajalita k zákazníkovi by měla být automatická a nezpochybnitelná. Přesto v mnoha případech stále vítězí zájmy poradců. Vybírat pojišťovny podle výše provize je až příliš „normální“. Proto ve společnosti razíme zásadu, že zájmy zákazníka jsou vždy a za všech okolností nadřazeny našim a řídíme se zásadou, že za stejné produkty vždy náleží stejná odměna. Příliš informací někdy škodí a spokojený klient je důležitější, než cokoli jiného.

O každého zákazníka se ve společnosti VÍTOVEC corp. a.s. stará konkrétní člověk – reprezentant firmy -, který je co možná nejlépe obeznámen se všemi podstatnými i méně důležitými detaily a dokáže tak doslova vytvořit pojištění na míru. Každý reprezentant však při své práci naplno využívá zázemí firmy a znalosti jednotlivých produktových specialistů. Spokojený klient je vždy na prvním místě!

25.06. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.