Rozšiřte náš tým

Allianz se stala světovým partnerem olympijského pojištění

Mezinárodní olympijský výbor (MOV) a pojišťovna Allianz uzavřely světové partnerství. Kromě dosavadní spolupráce s Mezinárodním paralympijským výborem (IPC) tak od roku 2021 do roku 2028 Allianz pojistí národní olympijské výbory, olympijské týmy a sportovce po celém světě.

„Toto nové partnerství demonstruje globální sílu olympijského hnutí a jsme potěšeni, že dlouhodobě spolupracujeme právě s Allianz na podpoře sportu po celém světě. Allianz má silné sportovní dědictví a v souladu s olympijskou agendou 2020 sdílíme i stejné digitální ambice – spojit se s mladými lidmi po celém světě, abychom podpořili olympijské hodnoty a sílu sportu,“ říká prezident MOV Thomas Bach.

Vzájemná spolupráce zahrnuje zimní olympijské hry v Pekingu 2022, letní olympijské hry v Paříži 2024, zimní olympijské hry 2026 a letní olympijské hry 2028. Na trzích v Číně, ve Francii a ve Španělsku bude mít Allianz marketingová práva už od roku 2019, v rámci kterých odhalí potenciál společného partnerství v oblasti pojišťovnictví, komunikace i budování povědomí.

„Jsem vděčný, že se připojujeme k celosvětové komunitě sportovců a lidí nadšených pro sport a týmovou práci. Prostřednictvím digitálních komunikačních kanálů Mezinárodního olympijského výboru se můžeme spojit s více lidmi, než kdykoliv předtím a nabídnout jim tak naše odborné znalosti z oblasti pojišťovnictví. Věříme, že svět je lepším místem, když mají lidé odvahu oprostit se od rozdílů a táhnout za jeden tým, aby získali lepší výsledky jak pro sebe, tak i pro společnost, ve které žijí,“ říká CEO Allianz Oliver Bäte.

Partnerství zahrnuje jak stávající autopojištění, životní pojištění a pojištění majetku, tak i budoucí produkty a služby.

13.04. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.