Rozšiřte náš tým

Česká pojišťovna pokračuje v akční nabídce: Klientům s rakovinou zaplatí o polovinu více

I letos nabízí Česká pojišťovna v ceně životního pojištění Můj život tzv. Program proti rakovině. Ten se vztahuje na rakovinu ženských i mužských pohlavních orgánů a v praxi to znamená, že pojišťovna v případě pojistné události vyplatí klientům o polovinu více. Benefit platí po celou dobu trvání pojistné smlouvy a pomůže pokrýt náklady spojené s náročnou léčbou či rekonvalescencí.   

Na Program proti rakovině má nárok každý, kdo si sjedná pojištění závažných onemocnění s pojistnou částkou minimálně 200 000 korun.

„Pokud si žena sjedná pojištění proti závažným onemocněním s pojistnou částkou 500 000 korun, získává automaticky Program proti rakovině v hodnotě 250 000 korun,“ vysvětluje Markéta Filová, manažer Útvaru produktového managementu životního pojištění České pojišťovny. „V případě, že onemocní například rakovinou děložního čípku, vyplatí pojišťovna celkem 750 000 korun. Prostředky pak může žena využít třeba na pokrytí nákladů spojených s léčbou či rehabilitační pomůcky,“ dodává.

Vážné onemocnění s sebou totiž přináší kromě velké zdravotní a psychické újmy také ztrátu příjmu a vysoké náklady na léčbu. A zdaleka ne vše je hrazeno z veřejného zdravotního pojištění. Pro tyto případy je tak vhodné chránit se pojištěním závažných onemocnění.

Pojištění závažných onemocnění nabízí Česká pojišťovna ve dvou balíčcích. Ty obsahují choroby, které Čechům skutečně hrozí a které považují za největší riziko. Základní balíček obsahuje 14 diagnóz a patří sem například rakovina, infarkt, mrtvice, selhání ledvin nebo roztroušená skleróza. V rozšířeném balíčku, který zahrnuje 14 plus 25 diagnóz, jsou navíc kryty těžké choroby jako například HIV, Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba, klíšťová encefalitida nebo lymská borelióza. Lze si je sjednat samostatně, nebo oba najednou.

23.06. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.