Rozšiřte náš tým

Europ Assistance nově spolupracuje se společností LeasePlan Česká republika

Od června spolupracuje Europ Assistance při poskytování technických asistenčních služeb se společností LeasePlan Česká republika. Výsledkem je zefektivnění a rozšíření služeb nejen v oblasti operativního leasingu, ale i v rámci technické asistence jako celku.

Zákazníci využívající operativní leasing mohou v rámci asistenčních programů nepřetržitě čerpat nejen služby poskytované v případě nouze, jako jsou technická pomoc v místě události, odtah, zapůjčení náhradního vozidla, ale i služby VIP asistence, jako například zajištění donáškových služeb, péče o domácnost či business services.

„Implementací služeb LeasePlan Assistance na naší technické platformě jsme rozšířili kapacity a specializaci technického týmu. Zároveň nám tato spolupráce umožnila zavést do praxe několik prvků automatizace procesů a reportingu, které znamenají zefektivnění a rozšíření služeb nejen v oblasti operativního leasingu, ale i v rámci technické asistence jako celku. Pozitivní efekt těchto inovací se promítne i do služeb a spoluprací s našimi stávajícími zákazníky“ uvádí Vladimír Fuchs, ředitel Europ Assistance.

23.06. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.