Rozšiřte náš tým

Europ Assistance představuje MediCare, zdravotní asistenční službu pro celou rodinu

Europ Assistance reaguje na zvýšenou poptávku po nadstandardní a kvalitní zdravotnické péči novým produktem MediCare. MediCare nabízí například dopravu k lékaři v případě komplikací, nadstandardní ubytování ve zdravotnických zařízeních, finanční náhradu při dlouhodobé hospitalizaci či asistenční linku 24/7. Služba zahrnuje celou rodinu a využít ji mohou rodiče i děti.

Asistenční program MediCare je určen všem, kteří chtějí předejít stresu a zařizování jak při náhlých zdravotních komplikacích, tak také při delší nemoci a úrazu. „Jakákoliv dlouhodobější nemoc nebo úraz může zkomplikovat chod celé rodiny. Najednou řešíte nejrychlejší cestu do nemocnice, doprovod, ošetřování nemocného doma a postupně se nabalují další věci. S novou službou má klient k dispozici jak dopravu k lékaři, tak i nadstandartní ubytování a poradenství. Využít může třeba i nákupu potřeb do domácnosti ve chvíli, kdy ho zdravotní problémy omezují v pohybu,“ popisuje Jurij Kostaš, Sales Manager společnosti Europ Assistance.

Zdravotní asistenční služba zajistí péči od pobytu v nemocnici až po ošetřování nemocného doma či kontroly u lékaře. „MediCare pečuje o klienta ve třech oblastech. Kromě nadstandardního odborného poradenství a okamžité organizační pomoci nabízí i pomoc finanční, která přijde vhod především při dlouhodobé hospitalizaci nebo na doplatky za léky,“ vyjmenovává Kostaš.

Lidé mohou využít pojištění od prosince 2016 za 1 140 Kč na rok pro celou rodinu. Sjednání je možné telefonicky nebo na webu medi-care.cz.

13.04. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.