Rozšiřte náš tým

FLEXI životní pojištění podeváté v řadě vítězem Zlaté koruny!

Pojišťovna České spořitelny opět získala zlato v soutěži Zlatá koruna. Její FLEXI životní pojištění si už podeváté v řadě odneslo zlatou medaili a potvrdilo tak už poněkolikáté svoji pozici nejlepšího životního pojištění na českém trhu. Ocenění převzal 8. června Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny. FLEXI životní pojištění je na trhu již 17 let a má jej sjednané více než milion klientů.

„Moc si vážím dalšího ocenění, které FLEXI získalo. Každý rok intenzivně pracujeme na novinkách, které do produktu vždy koncem roku zavádíme. Našim klientům tak můžeme nabídnout stále tu nejlepší finanční ochranu při vážných nemocech a úrazech,“ komentuje devátou medaili Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny a doplňuje: „Rád bych poděkoval všem, kteří se na celém procesu okolo FLEXI životního pojištění podílejí – zaměstnancům pojišťovny, obchodním partnerům i klientům, kteří mu věnovali svoji důvěru. Nadále budeme pracovat na tom, abychom ji nezklamali.“

FLEXI životní pojištění poprvé získalo zlato v soutěži Zlatá koruna v roce 2009. Od té doby každoročně vítězí jako nejlepší produkt na trhu v kategorii životního pojištění. K získanému ocenění mu pravděpodobně pomohly také pravidelné inovace. Letos to bylo vylepšení pojištění vážných nemocí a novinka u dětí – pojištění ošetřování dítěte při dlouhodobé léčbě.

Soutěž Zlatá koruna hodnotí finanční produkty na českém trhu již čtrnáct let. Nejlepší produkty v šestnácti produktových kategoriích vybírá Finanční akademie složená z více jak tří set finančních odborníků. Nezávislé a odborné hodnocení tak zaručuje kvalitu oceněných produktů.

23.05. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.