Rozšiřte náš tým

Fortegra Europe založila českou pobočku

Společnost Fortegra Europe Insurance Company („Fortegra“), specialista v oblasti autopojištění, zřídila pobočku v České republice se sídlem v Praze. Česká pobočka má podle firmy všechna povolení od regulátorů a může bezprostředně začít vykonávat obchodní činnost v České republice.

Fotka od Free-Photos z Pixabay

Fortegra si vybrala Prahu pro její strategickou polohu v srdci Evropy a blízkost jejímu administrátorovi ve střední a východní Evropě, skupině DEFEND INSURANCE GROUP („DEFEND“), která rovněž sídlí v Praze.

Pobočku povede Andrew Quirke, který má více než 25 let zkušeností v oblasti automobilového pojištění v pěti zemích. Quirke je spoluzakladatelem DEFEND INSURANCE GROUP, kterou od roku 2019 Fortegra vlastní. Kromě zkušeností v oboru má rozsáhlé znalosti místního trhu, které Fortegře pomohou dále rozšířit její působnost v regionu.

„Těší mě řada příležitostí, které pražská pobočka přináší pro český pojistný trh. Makléři a agenti budou mít nyní přímý vztah s pojistitelem, a mohou těžit z jeho lokální přítomnosti v zemi,“ říká Andrew Quirke, vedoucí představitel české pobočky Fortegry.

Sanjay Vara, výkonný viceprezident a ředitel upisování Fortegry k tomu dodává: „Otevření pražské pobočky je dalším krokem vpřed v rámci naší evropské strategie růstu. Doufáme, že poskytnutím přímého přístupu k pojistiteli s prestižním ratingem A- podpoříme vzájemnou důvěru a jistotu v naplňování našich závazků vůči našim středoevropským a východoevropským partnerům a klientům.“

Založení nové pobočky podtrhuje trvalou důvěru Fortegry v dlouhodobý růstový potenciál střední a východní Evropy. Česká pobočka podpoří celkový růst díky poskytování inovativních, flexibilních a prozákaznických produktů a služeb, které jsou charakteristickým znakem úspěchu DEFEND.

Zdroj: DEFEND Insurance Group

12.07. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.