Rozšiřte náš tým

KB Pojišťovna přináší zvýhodněná pojištění života a majetku

KB Pojišťovna ve spolupráci s Komerční bankou přináší zvýhodnění nabízených pojištění. V případě životního pojištění MojeJistota získají klienti dvojnásobné plnění při závažných onemocněních. U MojePojištění majetku se jedná o 30% slevu po celou dobu trvání smlouvy při společném sjednání pojištění nemovitosti a domácnosti. Nabídka platí od 1. dubna do konce května 2021.

Komerční pojišťovna

O nutnosti mít sjednané pojištění slýcháme každý den. Jen v roce 2020 bylo hlášeno více než 260 tisíc škodních událostí na majetku za téměř 11 miliard korun. „Žijeme ve velmi nejisté době, řada lidí přišla o možnost výdělku, ohrožují nás nemoci, a to nejen ty pandemické. Právě v tomto okamžiku se více než kdy jindy ukazuje, jak významné je mít nějakou záchrannou síť, která nás podrží v těch nejtěžších chvílích. Alespoň finančně,“ uvádí Zdeněk Doboš, člen představenstva pojišťovny. KB Pojišťovna tak ve spolupráci s Komerční bankou připravila zvýhodněnou nabídku pro svá pojištění života a majetku.

Od 1. dubna až do konce května si mohou zájemci sjednat MojePojištění majetku se slevou až 30 %. U životního pojištění MojeJistota na ně čeká dvojnásobné plnění při závažných onemocněních – sjedná-li si klient připojištění vážného onemocnění např. na 200 000 Kč, při pojistné události mu pojišťovna vyplatí 400 000 korun. Klienti banky mohou obě uvedená pojištění sjednat z pohodlí domova po telefonu se svým bankéřem.

Moderní pojištění MojeJistota je kombinací životního, úrazového a nemocenského pojištění v jednom. Jeho výhodou je především flexibilita, která umožňuje změnit rozsah a výši pojistného dle aktuální životní situace. Součástí pojištění je i lékařská asistence či konzultace. Na jedné smlouvě lze navíc pojistit i děti.

MojePojištění majetku jako jediné na českém trhu přináší plnění škod na nemovitosti bez limitu. Vztahuje se přitom na běžné pojistné události, jako je požár, povodeň, výbuch, úder blesku, i na poškození vichřicí. Pojištění je navíc unikátní tím, že zajistí nejen náhradu pojištěného majetku, ale v době odstraňování následků události pomůže i s úhradou dočasného ubytování či splátek úvěru.

Příklad: Když by si pan Karel z Jindřichova Hradce sjednal pojištění domácnosti a nemovitosti ve variantě Komfort s parametry:

  • byt o celkové ploše 53 m2,
  • povodňová zóna 1 – minimální nebezpečí,
  • základní rizika včetně krádeže, vandalismu a elektrických nebezpečí jako je přepětí či úder blesku,
  • pojistné plnění u nemovitosti: bez limitu,
  • pojistná částka pro krytí domácnosti 500 000 Kč,
  • výše spoluúčasti 5 000 Kč,

Pan Karel by tak platil pojistné ve výši 53 Kč za nemovitost a 90 Kč za domácnost.

Zdroj: Komerční pojišťovna

23.05. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.