Rozšiřte náš tým

Lázeňské kúry pomáhají při relaxaci a regeneraci

Hektická doba si žádá intenzivní pracovní nasazení. Není proto divu, že stále rychleji roste popularita různých lázeňských a wellness služeb, které pomáhají unavené tělo i ducha restarovat. Kvalitní odpočinek doplněný o masáž, saunu, nejrůznější zábaly či koupele a jiné relaxační metody dokáže nastartovat organismus rychle a spolehlivě. A úplně nejlepší je, když si tyto služby necháte naordinovat ve špičkovém zařízení, jakým je jeden z našich klientů – Hotel Olympia v Mariánských Lázních.

 

Možnost vypnout, nechat se opečovávat a ve volných chvilkách poznávat krásy Mariánských Lázní a jejich okolí, to je přesně to, co unavený organismus potřebuje. V nabídce Hotelu Olympia najdete jak regenerační tak relaxační programy – předem lékařem nastavené tak, aby maximálně vyhověly potřebám konkrétních typů návštěvníků. Kromě nich však může návštěvník využít také speciální programy zaměřené na romantiku (program výhradně pro dvojice) nebo zkrášlení (kosmetika, manikúra, pedikúra).

Umístění hotelu v Mariánských Lázních samozřejmě vytváří ideální prostředí pro lázeňské pobyty. Ani v tomto ohledu hotel nezklame. V rámci programů se využívá velké množství přírodních produktů charakteristických právě pro Mariánské Lázně. Minerální vody, slatinné zábaly a koupele, aplikace plynů a peloidů. Čtyři desítky přírodních léčivých pramenů, vyvěrající plyny a ložiska slatiny se zde používají na léčení onemocnění ledvin, močových cest, nervových chorob, nemocí dýchacích a pohybových ústrojí.

Všem návštěvníkům hotelu jsou k dispozici bazén, parní a finská sauna. A ti, kteří si nevyberou z předpřipravených balíčků, mohou objednávat ze široké škály možností – masáže, hydroterapie, fyzioterapie, inhalační terapie, termoterapie nebo přístrojové terapie. K dispozici je také lékařský personál, který poradí a sestaví léčebný program na míru.

Samozřejmostí jsou špičkové ubytování, velmi kvalitní kuchyně a velký výběr nápojů, tedy vše, co rekreující se jednotlivec, pár, rodina či skupina potřebují k absolutní spokojenosti.

12.07. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.