Rozšiřte náš tým

Pojišťovna České spořitelny vyplácí dvojnásobek při rakovině

Pojišťovna České spořitelny zvýhodnila pojištění vážných nemocí. Klientům, kteří si od 17. září do 31. prosince 2018 toto pojištění v rámci FLEXI životního pojištění sjednají a v budoucnu onemocní rakovinou, vyplatí pojišťovna dvojnásobek sjednané částky. Akce mohou využít i stávající klienti, kteří si pojištění vážných nemocí do smlouvy poprvé přidají.

Každý třetí Čech onemocní v průběhu života rakovinou. Léčení pak vyžaduje dlouhodobou pracovní neschopnost, a proto většinou dochází k výraznému poklesu příjmu v rodinném rozpočtu.

„Rakovina je v naší pojišťovně nejčastěji hlášenou vážnou nemocí, loni jsme za ni klientům vyplatili téměř 50 milionů korun. Proto by pojištění právě pro tento případ nemělo chybět v žádné smlouvě životního pojištění,“ říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny a doplňuje: „Vážná nemoc znamená, kromě poklesu příjmu, také zvýšení nákladů. Je tedy důležité zaměřit se i na výši pojistné částky, kterou doporučujeme nastavit minimálně na dvojnásobek ročního příjmu.“

Pojišťovna České spořitelny podporuje pojištění vážných nemocí zvýhodněnými akcemi již šestým rokem. Zaměřuje se přitom vždy na vážné životní situace. Podpořila už několikrát pojištění vážných nemocí, pojištění invalidity a pojištění trvalých následků úrazu.

24.05. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.