Rozšiřte náš tým

Pojišťovna České spořitelny vyplácí při vážném onemocnění příspěvek na léčení 60 000 korun

Pojišťovna České spořitelny zvýhodnila pojištění vážných nemocí prostřednictvím mimořádné jarní akce. Klientům, kteří si od 1. dubna 2017 do 31. května 2017 toto pojištění v rámci FLEXI životního pojištění sjednají a v budoucnu onemocní kteroukoliv ze sjednaných diagnóz, vyplatí příspěvek na léčení 60 000 korun. Akce platí i pro stávající klienty, kteří si pojištění vážných nemocí do smlouvy poprvé přidají.

Pojišťovna bude příspěvek na léčení vyplácet měsíčně v šesti pravidelných platbách ve výši 10 000 korun. „Příspěvek na léčení vyplatíme automaticky, klienti o něj nebudou muset žádat ani prokazovat své náklady s léčením. Peníze navíc tak mohou klienti využít už na začátku léčby, kdy jsou náklady s ní související nejvyšší,“ uvádí Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny, a doplňuje: „Léčba vážných nemocí obvykle trvá několik měsíců i let. Vážné nemoci také bývají nejčastější příčinou invalidity, a tak je důležité se pro tyto případy dobře zajistit.“

Pojišťovna České spořitelny podporuje pojištění vážných nemocí zvýhodněnými akcemi již pátým rokem. Zaměřuje se přitom vždy na vážné životní situace. V uplynulých letech už proběhly například akce pro případ infarktu myokardu, mozkové mrtvice, onkologických onemocnění, vážných nemocí způsobených klíštětem, trvalých následků způsobených při dopravní nehodě a invalidity.

Podrobnosti o akci najdete na www.flexi.cz/akce.

25.06. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.