Rozšiřte náš tým

Pojišťovna VZP, a. s. nabízí pojištění odpovědnosti zaměstnanců

Od března letošního roku Pojišťovna VZP, a. s. zařadila do portfolia nabízených produktů také pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli.

Klienti si mohou vybrat z široké škály limitů pojistného plnění až do výše 500 tis. Kč. Zvolit si mohou také územní platnost svého pojištění pouze v České republice, v Evropě či po celém světě.  Pojištění je sjednáváno s výhodně nízkou spoluúčastí (již od 1 000 Kč). V případě dlouhodobého bezeškodního průběhu získají klienti benefit ve formě nulové spoluúčasti.  Pojistka zahrnuje i ztrátu svěřených předmětů bez nutnosti připojištění a klient má možnost pojistit si škody způsobené na vozidle svého zaměstnavatele.  Pojištění je možné sjednat na pobočkách Pojišťovny VZP, a. s., VZP ČR a u vybraných zprostředkovatelů.

“Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou zaměstnavateli je žádaný produkt ze strany našich klientů. Proto jsme na zájem zareagovali a zařadili jej do našeho portfolia pojištění odpovědnosti občanů. Spolu s nabízenými produkty pojištění majetku a odpovědnosti z občanského života máme nyní pro klienta komplexní nabídku pojištění jeho majetku a odpovědnosti”, říká Mario Kučera, produktový specialista.

12.07. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.