Rozšiřte náš tým

Pojišťovna VZP nově hradí i Tradiční čínskou medicínu

Pojišťovna VZP navázala spolupráci s největší značkou Tradiční čínské medicíny na světě Tong Ren Tang. Společným jmenovatelem PVZP a Beijing Tong Ren Tang Czech Republic SE je kvalitní portfolio služeb a tradice.

PVZP je ryze českou pojišťovnou a jedničkou na trhu v oblasti zdravotního pojištění cizinců. Samozřejmostí je špičková zdravotní péče hrazená cizincům s pojištěním od PVZP. Novinkou je exkluzivní možnost čerpat služby tradiční čínské medicíny v nejprestižnější klinice Tong Ren Tang ke zdravotnímu pojištění cizinců ve variantách Exclusive či Diamond. Klienti si mohou vybrat z několika významně cenově zvýhodněných balíčků a využít tak pěti až dvaceti návštěv na masérské, rekondiční a regenerační služby včetně vyšetření, diagnostiky a léčby na klinice Tradiční čínské medicíny.

„Snažíme se neustále naše produkty zlepšovat a nabízet zákazníkům nadstandardní služby a krytí. Velmi nás těší, že se nám podařilo dohodnout spolupráci právě s Tong Ren Tang. Kořeny TRT sahají až do roku 1669 a její zakladatel působil jako lékař na císařském dvoře. Jsme si jisti, že naši klienti budou v dobrých rukou a dostane se jim doslova císařské péče”, říká Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva PVZP.

„Jsem velmi šťastný, že jsme mohli navázat spolupráci s PVZP. Toto je teprve začátek. TRT je čínská farmaceutická společnost, která je největším producentem produktů Tradiční čínské medicíny na světě a její kultura je zařazena na seznam kulturního dědictví UNESCO. Naše klinika Tong Ren Tang je připravená nabídnout produkty a služby té nejlepší kvality k pokrytí požadavků nejen cizinců působících v České Republice, ale díky spolupráci s Pojišťovnou VZP, a. s., věřím, že i celé české veřejnosti. Jsme tu od toho, abychom podpořili Vaše zdraví.” říká Guosheng Shang, předseda představenstva.

23.05. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.