Rozšiřte náš tým

Šmuclerák – operativní leasing pro každého

Nevlastnit soukromý automobil, ale užívat jej jako službu. Tak přesně to umožňuje operativní leasing Šmuclerák od Autocentra Jan Šmucler. Co to znamená? Stejně, jako většina z nás platí měsíční paušál za telefon, připojení k internetu nebo placené televizní kanály, si teď můžeme za měsíční poplatek pořídit i osobní auto. A navíc k němu dostat i všechny doplňkové služby včetně pojištění a pravidelného servisu.

Šmuclerák nabízí vozy značek SEAT, ŠKODA a Volkswagen, ze kterých si jistě vybere každý – od nejmladších po seniory, od singles po rodiny. Vyzkoušejte vozy na Šmuclerák a přijďte se podívat do Autocentra Jan Šmucler v Plzni nebo Horšovském Týně. Naši zkušení prodejci Vám poradí a pomohou sestavit Šmuclerák šitý na míru.

Operativní leasing hradí kromě pohonných hmot všechny náklady na provoz. Zaplatí například již zmíněné pojištění, ale také dálniční známku, pravidelné garanční prohlídky a mnoho dalších.

Šmuclerák navíc myslí i na řidiče, kteří za rok nenajezdí více než deset tisíc kilometrů. Naopak, nižší počet najetých kilometrů znamená nižší měsíční splátky.

Rozhodnutí pro operativní leasing není snadné. Mnoho lidí stále ještě považuje vlastnictví auta za důkaz úspěchu. Opak je však pravdou. Asi každý totiž uzná, že je lepší jezdit novým či ročním autem, než deset a více let starým. A nejde jen o pohodlí posádky. Nová auta jsou také mnohem bezpečnější. A to je to, co by mělo zajímat každého odpovědného řidiče.

Z naší nabídky si určitě vyberete. Přijďte se přesvědčit do Autocentra Jan Šmucler.

24.05. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.