Rozšiřte náš tým

Stříbro pro ČPP za pojištění podnikatelů v soutěži Zlatá koruna

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) zabodovala v letošním 15. ročníku soutěže Zlatá koruna. V jedné z nejprestižnějších kategorií – pojištění podnikatelů – získala ČPP stříbrnou medailovou pozici. Tím potvrdila své významné postavení na českém trhu v oblasti podnikatelského pojištění. Ocenění 8. června na slavnostním galavečeru převzal člen představenstva ČPP Vít Rozsypal.

„Ocenění odborné veřejnosti je potvrzením toho, že svou práci děláme dobře, a to nás samozřejmě těší,“ říká Vít Rozsypal, člen představenstva ČPP. Klientům z řad podnikatelů ČPP nabízí pojištění proti celé škále nepříznivých situací. „V první řadě doporučujeme pojistit se proti takovým rizikům, která mohou firmu ohrozit nejvíce a způsobit největší škody. Kromě živelního pojištění považujeme za nezbytnost například pojištění přerušení provozu,“ doplňuje Vít Rozsypal.

Pro malé a střední podnikatele nebo živnostníky nabízí ČPP balíček pod názvem Podnikatel Plus. Větším firmám poskytuje širokou a kvalitní ochranu v produktu Komplex. ČPP standardně nabízí také řadu speciálních produktů, například Pojištění obecné odpovědnosti za škodu, Pojištění profesní odpovědnosti nebo Pojištění finanční způsobilosti dopravce. Mezi klienty ČPP patří největší subjekty v oblasti všech průmyslových odvětví, obchodních společností, developerů, finančních institucí, veřejné správy a municipalit.

V oblasti podnikatelského pojištění je pro ČPP typická inovativnost a odvaha nabídnout produkt, který je na českém trhu unikátní. „Naše produkty upravujeme několikrát ročně podle přání našich klientů a situace na trhu,“ uvádí Vít Rozsypal. „Nebojíme se jakékoliv výzvy a jsme rádi, když můžeme vymyslet klientovi pojištění na míru i v případě zcela nestandardního požadavku na pojistné krytí, pro které na českém trhu není vhodný produkt,“ dodává Rozsypal.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty, přináší objektivní obraz českého finančního trhu a spotřebitelům nabízí užitečné vodítko pro výběr služeb. V 17 produktových kategoriích vybírá vítěze Finanční akademie, která je složená z více než tří stovek nezávislých odborníků. Porota sleduje zejména ekonomické, kvalitativní a bezpečnostní charakteristiky jednotlivých produktů. Záštitu nad soutěží letos převzal guvernér České národní banky Jiří Rusnok.

23.05. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.