Rozšiřte náš tým

UNIQA opět uspěla s cestovním pojištěním v anketě TTG Awards

Na slavnostním vyhlášení TTG Travel Awards, ankety pořádané každoročně odbornými novinami pro cestovní ruch TTG Czech, bylo odborníky vyhodnoceno třináct kategorií. V jubilejním 20. ročníku soutěže obsadila UNIQA pojišťovna stejně jako loni bronzový stupínek mezi Pojišťovnami s nejlepším cestovním pojištěním 2017. V hlasování oslovují novináři experty působící v odvětví cestovního ruchu. I v minulosti stanula UNIQA se svým cestovním pojištěním na stupních vítězů opakovaně.

S cestovním pojištěním UNIQA vyjede každoročně za hranice České republiky celkově na 800.000 lidí. Pojistné se oproti roku 2016 zvýšilo o 14 %. Velkou část zákazníků tvoří právě turisté vyjíždějící s cestovními kancelářemi a agenturami, s nimiž UNIQA smluvně spolupracuje. Klienti spoléhají zejména na krytí léčebných výloh při akutním onemocnění nebo úrazu v zahraničí, a dále na úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnosti a také pojištění storna zájezdu.

UNIQA je významným partnerem i pro řadu z cestovních kanceláří, které byly rovněž vyhlášeny na medailových pozicích v anketě TTG Awards. Poskytuje jim nejen cestovní pojištění pro klienty, ale kryje i jejich vlastní riziko úpadku.

Loni řešila UNIQA dohromady na 11.000 pojistných událostí klientů v zahraničí. Akutní onemocnění tvořila prakticky ¾ všech hlášených případů.

Tento druh pojištění je stále častěji uzavírán klienty přes internet nebo smartphone aplikaci. Meziročně stoupl loni počet takto sjednaných smluv bezmála o 10 %; jejich hodnota činila 12 milionů korun.

24.05. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.