Rozšiřte náš tým

UNIQA pojišťuje zájezdy za exotikou nové cestovky Slevomatu

UNIQA se stala pojišťovacím partnerem nové specializované cestovní kanceláře Zanzo, která zahájila svou činnost minulý měsíc. Vlastní ji Slevomat, jenž má ambici ovládnout do několika let až čtvrtinu trhu se zájezdy do exotických zemí. UNIQA turistům na cestu přibalí komplexní cestovní pojištění s komfortními limity plnění.

CK Zanzo už zahájila prodej cest do atraktivních destinací, jako jsou Zanzibar, Srí Lanka, Tanzanie, Maledivy, Mauricius nebo Jamajka a Vietnam. Těží ze spojení s  portálem Slevomat, jehož web navštíví několik stovek tisíc lidí denně. Postupně hodlá svou nabídku rozšířit i na Slovensko a do Polska. Zájezdy budou sestavovány výhradně ve spolupráci s německými cestovními kancelářemi.

Filozofií nové cestovky je „německá kvalita za příznivou českou cenu“.

Seznam destinací se bude postupně rozšiřovat – v hledáčku jsou Bali nebo Spojené arabské emiráty. Zanzo cílí na lokality, jež si v posledních letech získaly oblibu u naší populace a vykazují řádové nárůsty návštěvnosti.

Zážitky turistům pojistí UNIQA, která se v posledních letech profiluje jako velmi silný hráč v pojištění zájezdů cestovních kanceláří, a každoročně s jejím krytím vyjíždí stovky tisíc Čechů. Na základě zkušeností sestavila UNIQA komplexní pojištění s nadstandardními limity plnění za léčebné výlohy a asistenční služby ve výši 15 milionů korun. Krytí se vztahuje i na zubní ošetření. Ve stejné výši je možné čerpat rovněž náklady na repatriaci pacienta domů do ČR. Pojištění dále zahrnuje úrazové pojištění, pojištění zavazadel a odpovědnosti. Toto nadstandardní pojištění nabízí Zanzo v ceně svých zájezdů.

Užitečné je i pojištění storna a náhrady za neuskutečněnou dovolenou, které vrátí pojištěnému zpět až 80 % uhrazených nákladů na cestu. Pojistné za toto rozšíření pojištění se pohybuje pro každou osobu podle destinace a limitu krytí storna od 29 do 75 korun za den.

Pojistné plnění za škody vzniklé v asijských a afrických destinacích často šplhá do statisíců, v extrémních případech dokonce i do milionů korun. Události prodražují zejména případy, kdy je zapotřebí speciální repatriace pacienta na velkou vzdálenost. Letecké speciály stojí vždy minimálně několik stovek tisíc, ale náklady mohou přesáhnout i milion korun.

Jen za letošní rok registruje UNIQA například pojistná plnění za léčení zánětu dutin v Indonésii se zajištěním letenek zpět do ČR ve výši 250.000 korun, za úraz turistky při pochodu na Kilimandžáro s ošetřením, hospitalizací a leteckým speciálem za 1,4 milionu korun nebo pomoc při infarktu v Dubaji se zajištěním transportu, hospitalizace, malého operačního výkonu na místě plus letecké repatriace za 1,1 milionu korun.

25.06. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.