Rozšiřte náš tým

UNIQA připravila značkové pojištění Mitsubishi s jedinečnou telematickou asistencí

UNIQA pojišťovna ve spolupráci s Mitsubishi Motors CZ vyvinula nové pojištění aut této značky. Prémiový produkt zahrnuje jak povinné ručení s výrazně navýšenými limity, tak i kompletní havarijní pojištění s řadou připojištění včetně náhradního vozidla, a to za zvýhodněnou cenu. Součástí je rovněž jedinečná telematická asistence SafeLine, která se umí aktivně zapojit do řešení problémů, ať už jde o nehodu, odcizení auta nebo defekt, a navíc počítá pojistné podle kilometrů. Nabídka je určena pro privátní osoby i podnikatele a všechny způsoby financování pořízení vozidla.

Povinné ručení v rámci značkového pojištění Mitsubishi kryje škody na majetku i újmy na zdraví způsobené provozem auta shodně až do výše 100 milionů korun. Zdarma přidává úrazové pojištění dětí v autě.

Kompletní havarijní pojištění kryje havárii, odcizení, živelní škody, škody způsobené vandaly, pád předmětů na auto nebo poškození měkkých částí vozidla zvířaty. Součástí je i tzv. pojištění GAP – klient obdrží v případě dílčí nebo totální škody během prvních tří let pojistné plnění ve výši odpovídající pořizovací ceně auta. Značkové pojištění se vztahuje i na veškerá skla na vozidle, pneumatiky a ráfky, dodatečnou výbavu i příslušenství. Klient má nárok na náhradní auto v době opravy svého vozu. Nechá-li si ho spravit ve značkovém servisu Mitsubishi, má spoluúčast sníženou minimálně o polovinu.

V rámci asistence k pojištění poskytuje UNIQA telematickou jednotku SafeLine, která nepřetržitě hlídá vozidlo i posádku. V případě nehody registruje centrála díky nárazovému čidlu kolizi a ihned se zapojí do řešení – telefonicky dohodne s řidičem potřebné kroky, a pokud se ho nedaří kontaktovat, pošle na přesně určené místo záchranné složky hned. Při odcizení lokalizuje ztracený vůz a ve spolupráci s policií ho vrátí majiteli. V případě defektu nebo nevolnosti na silnici lze stiskem nouzového tlačítka na palubní desce přivolat na místo potřebnou pomoc. Zákazník může díky SafeLine vést i Knihu jízd, hlídat servisní intervaly nebo analyzovat zpětně svoji jízdu, případně nehodu. Kromě toho motorista s asistencí SafeLine ušetří na povinném ručení i na havarijním pojištění až 25 %, pokud najede méně než 20.000 km ročně (nájezd na dálnicích se započítává jen z poloviny).

Pro využití UNIQA SafeLine stačí do vozidla instalovat palubní jednotku. Její odbornou instalaci provede zdarma autorizovaný prodejce Mitsubishi před předáním vozidla.

Motorista s Mitsubishi pojištěním nebude rovněž po první škodě přestupňován do malusu a zůstane mu dosavadní vyjetý bonus.

UNIQA v posledních dvou letech roste dvojciferným tempem v povinném ručení i havarijním pojištění. Úzce spolupracuje s řadou značek, například s Hyundai, Renault, Dacia, Mazda, Mercedes nebo Suzuki. U některých z nich má dlouholeté zkušenosti se specializovaným značkovým pojištěním.

25.06. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.