Rozšiřte náš tým

Vztahy s veřejností skupiny AXA v ČR a na Slovensku řídí Jiří Cívka

Jiří Cívka byl s účinností od června letošního roku pověřen řízením vztahů s veřejností skupiny AXA v ČR a na Slovensku. Komunikaci a společenské odpovědnosti se věnuje přes 18 let. Ve finančním sektoru působí posledních 8 let.

„Vizí skupiny AXA je pomáhat lidem žít lepší život, a proto se se zaměřuje na inovace, které jejím klientům přinášejí dostupná řešení, kdykoliv a kdekoliv je potřebují. Před Jiřím tak stojí náročný úkol připravit a naplnit komunikační strategii, která bude využívat tradiční i nové komunikační kanály tak, aby efektivně doručila hlavní myšlenky a konkrétní výstupy AXA strategie široké veřejnosti,“ komentuje David Poes, ředitel pro vztahy se zákazníky a člen vedení skupiny AXA v ČR a na Slovensku, jmenování Jiřího Cívky Senior PR manažerem AXA pro ČR a Slovensko.

Jiří Cívka (42 let) je profesionálem v oborech komunikace a společenské odpovědnosti, kterým se věnuje přes 18 let. Osm let vedl komunikaci pojišťovny Generali. V rámci skupiny Generali odpovídal za CSR všech jejích společností v České republice. Je předsedou pracovní skupiny pro CSR České asociace pojišťoven a stálým hostem Rady vlády pro BESIP.

Jiří Cívka se řadu let věnuje také neziskovému sektoru. Cenné zkušenosti získal ve správní radě Nadace pojišťovny Generali, dozorčí radě Nadace České pojišťovny a zapsaném ústavu Výmoly.cz, jehož stejnojmenný projekt měřitelně přispívá ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Poslední tři roky je členem Výkonné rady Českého výboru pro UNICEF. Během své kariéry získal 4 České ceny za PR a řadu mezinárodních profesních ocenění.

23.05. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.