Rozšiřte náš tým

Wüstenrot uvádí: Půjčka ProBydlení bez poplatků

Stavební spořitelna Wüstenrot nabízí od 7. dubna svou Půjčka ProBydlení bez poplatku za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Klient tak může získat překlenovací úvěr ze stavebního spoření v PÚ tarifu zcela zdarma – neplatí za sjednání smlouvy o stavebním spoření, poskytnutí a zpracování úvěru i vedení úvěrového účtu. Nabídka platí pro úvěry sjednané do 30. 9. 2017.

Zájemci o finanční prostředky na koupi vlastního bydlení, jeho rekonstrukci a modernizaci nebo na pořízení družstevního bydlení ušetří od 7. dubna poplatek za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Ten činí jedno procento z cílové částky, například u cílové částky 400 000 korun činí poplatek 4 000 korun.

„Půjčku ProBydlení mohou klienti získat zcela bez poplatků. Zdarma je rovněž zpracování a poskytnutí úvěru, stejně jako vedení úvěrového účtu,“ upozorňuje David Krček, produktový manažer stavební spořitelny Wüstenrot.

Půjčka ProBydlení je překlenovací úvěr, který umožňuje pokrytí výdajů na nákup či rekonstrukci nemovitosti, ale i na pořízení družstevního bydlení. Úroková sazba začíná již na 4,89 % p. a. Klienti si mohou sami vybrat hned z pěti dob splatnosti: 6, 10, 14, 18 nebo 22 let. „Naši klienti upřednostňují především nižší měsíční splátku a delší dobu splácení – nejčastěji 22 let,“ doplňuje David Krček.

Bez zajištění až 1,5 milionu korun

Výše úvěru bez zajištění může činit až jeden milion korun, v případě družstevního bydlení dokonce 1,5 milionu korun. Půjčku ProBydlení lze využít například na vybavení domácnosti či modernizaci bydlení. Také na střechu, bazén, garáž, zahradní domek, septik, zateplení fasády, ale i administrativní náklady. Podrobný přehled naleznete zde.

Státní podpora a úspora na daních

Ke smlouvě o stavebním spoření, ke které je sjednána Půjčka ProBydlení, může klient získat státní podporu až 2 000 korun ročně. Úroky zaplacené z Půjčky ProBydlení lze odečíst z daňového základu, což je výhodou oproti klasickému spotřebitelskému úvěru.

Půjčka ProBydlení je oceňována i odborníky

Půjčka ProBydlení bodovala rovněž u odborné poroty soutěže Zlatá koruna – v roce 2015 se umístila na 3. místě. V roce 2016 si o příčku polepšila a získala Stříbrnou korunu.

13.04. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.