Rozšiřte náš tým

360stupňové cestovní pojištění

Klienty již nemusí trápit představa, co bude s jejich domovem, zatímco jsou v zahraničí na pracovní cestě nebo zasloužené dovolené. A to díky cestovnímu pojištěním od ERGO pojišťovny, které bylo exkluzivně vyvinuto pro Zdravotní pojišťovnu ministerstva vnitra ČR. Nově totiž obsahuje automaticky, a tudíž zdarma, i pojištění domácnosti v České republice až po dobu 21 dnů.

Opuštěná domácnost během dovolené je typickým lákadlem pro zloděje a bytové lupiče. Snadno se dá vypozorovat, že je byt či dům již několik dnů neobývaný a pro samotné vloupání stačí několik minut.

ERGO pojišťovna, a.s., využila svých zkušeností z pojistných událostí pro další inovaci na trhu již tak oblíbeného cestovního pojištění ZP MV ČR a nově jej obohatila o pojištění domácnosti v ČR pro případ vyloupení. Jedná se tak o další užitečné krytí, které bylo navíc přidáno zcela zdarma do základní pojistné ochrany každého klienta na cestách.

Pojištění domácnosti v ČR v rámci cestovního pojištění ZP MV ČR se sjednává automaticky s limitem 75 000 Kč v případě základní pojistné ochrany (ta zahrnuje pouze pojištění léčebných výloh v zahraničí a aktivní asistenci) či 150 000 Kč v případě komplexní pojistné ochrany (ta zahrnuje navíc i připojištění zavazadel, úrazu a odpovědnosti). ERGO uhradí škodu v nových cenách, přičemž není vyžadován žádný nadstandardní způsob zabezpečení domácnosti.

Nová inovace navazuje na řadu krytí, která byla do produktu úspěšně přidána již v loňském roce:

  • připojištění občanské odpovědnosti s limitem 10 000 000 Kč na škodu
  • storno zájezdu i pro dílčí služby jako skipasy, výlety, vízové poplatky
  • zásah horské služby při úrazu i pátrací akce v terénu
  • připojištění domácích zvířat – veterinární péče a odpovědnost
13.04. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.