Rozšiřte náš tým

Tohle už není náhoda! Životní pojištění Allianz ŽIVOT se stalo počtvrté za sebou nejlepším Finančním produktem roku

Allianz získala v soutěži Finparáda.cz – Finanční produkt roku 2019 v kategorii Rizikové životní pojištění 1. místo za Allianz ŽIVOT. Stala se tak v této soutěži nejúspěšnější pojišťovnou poslední dekády, protože s tímto produktem získala zlato počtvrté za sebou. Na medailové pozice se dostala i v kategorii Cestovní pojištění, ze které si odnesla bronz.

Životní pojištění Allianz od doby svého uvedení na trh získalo už mnoho cen. Okamžitě se stalo Pojišťovacím inovátorem v rámci Ceny Hospodářských novin a první místa si odneslo ve svých kategoriích i ze soutěží Pojišťovna roku, Nejlepší pojišťovna roku a Zlatá koruna.


Mezi jeho výhody patří například volitelná investiční složka, která ale ve smlouvě vůbec nemusí být. Populární je také tím, že je velmi příznivé k lidem, kteří se starají o své zdraví a díky tomu pak mají slevu. Kromě toho nabízí férový přístup, neboť cenu za každou část pojistné ochrany znají lidé samostatně a pojišťovna jim ji nemění po celou dobu, co jsou pojištěni. Neplatí rovněž žádné skryté poplatky. Allianz tak má první životní pojištění, které se nestydí za sazebník poplatků. Vše navíc sděluje jednoduchou a pochopitelnou formou.

První ročník soutěže Finparáda.cz – Finanční produkt roku proběhl již v roce 2011. Do této soutěže jsou automaticky zařazeny všechny finanční produkty vybraných typů, které v Česku nabízejí pojišťovny, penzijní a investiční společnosti a banky. Počátkem roku odborníci vyhlásí vždy tři nejlepší produkty v každé kategorii.

Zdroj: Allianz pojišťovna

23.02. 2024

© Vítovec corp. a.s.
Pojištění pro podnikatele

Podnikání přináší celou řadu rizik.
Pomůžeme Vám je eliminovat.

Pojištění pro občany

Buďte odpovědní k sobě i k svým blízkým. Připravte se na životní zkoušky.